"Taapsee Pannu"
HD Game Over (2019) 2019 7.1
Game Over (2019)
Game Over (2019)

Game Over (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Game Over (2019)
HD
IMDb: 7.1
102 min

Një vajzë e re lufton demonët brenda vetes për të fituar lojën që quhet jetë.

Country: ,
Genre: Thriller
Badla (2019)
HD
IMDb: 7.9
118 min

Një sipërmarrëse e re dhe e zonja e gjen veten të mbyllur në një dhomë hoteli me kufomën e të dashurit të saj brenda. Punëson një avokat të famshëm për…

Country:
Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017) 2017 3.8
Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017)
Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017)

Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017)

Aksion Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Twins 2 a.k.a Judwaa 2 (2017)
IMDb: 3.8
145 min

Premi dhe Raxha janë binjakë të ndarë në lindje por janë të lidhur në mënyrë unike me njëri-tjetrin me anë të reflekseve të tyre. Ata ribashkohen të rritur për t’i…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Baby (2015) 2015 8.0
Baby (2015)
Baby (2015)

Baby (2015)

Aksion Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Baby (2015)
HD
IMDb: 8.0
159 min

Një grup elitar ushtarak mëson për një komplot të drejtuar nga një njeri i maniak. Ndërkohë që koha kalon, është në dorë të grupit që të gjej tentakulat ndërkombëtare të…

Country:
HD Running Shaadi (2017) 2017 6.7
Running Shaadi (2017)
Running Shaadi (2017)

Running Shaadi (2017)

Komedi Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Running Shaadi (2017)
HD
IMDb: 6.7
114 min

Barosi dhe Sajbëri krijojnë një faqe interneti për të ndihmuar të rinjtë e dashuruar të arratisen. Faqja arrin shumë sukses dhe mbushet me të rinj.

Country:
HD The Ghazi Attack (2017) 2017 7.6
The Ghazi Attack (2017)
The Ghazi Attack (2017)

The Ghazi Attack (2017)

Aksion Luftë Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Ghazi Attack (2017)
HD
IMDb: 7.6
116 min

Një nëndetëse Pakistaneze, Ghazi, planifikon të sulmojë fshehtazi portin Vizag. Për të bërë këtë, më parë asaj i duhet të kaloj nëndetësen S21.

Country:
HD Pink (2016) 2016 8.1
Pink (2016)
Pink (2016)

Pink (2016)

Dramë Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Pink (2016)
HD
IMDb: 8.1
136 min

Kur tri vajza përfshihen në një krim, një avokat i dalë në pension i ndihmon për të pastruar emrat e tyre…

Country: