"Tabrett Bethell"
HD Dhoom 3 (2013) 2013 5.4
Dhoom 3 (2013)
Dhoom 3 (2013)

Dhoom 3 (2013)

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Dhoom 3 (2013)
HD
IMDb: 5.4
172 min

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tyre, dy vëllezërit binjakë, artistë cirku të trajnuar në magji dhe akrobaci, bëhen hajdutë vetëm për të fundosur një bankë të…

Country: