"Tadanobu Asano"
HD 47 Ronin (2013) 2013 6.3
47 Ronin (2013)
47 Ronin (2013)

47 Ronin (2013)

Aksion Dramë Fantazi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
47 Ronin (2013)
HD
IMDb: 6.3
128 min

Kai, një rebel i cili bashkohet me Oishi, udhëheqësin e 47 Ronin. Së bashku ata duan të marrin hak mbi oborrtarin e pabesë që e vrau liderin e tyre dhe…

Country: , , ,
Mortal Kombat (2021)
FULL HD
IMDb: 6.9
110 min

Luftëtari i arteve marciale, Kole Yung, kërkon kampionët më të mëdhenj të Tokës, për t’u përballur së bashku me armiqtë nga Bota e Jashtme, në një betejë të rrezikshme e…

Country: ,
HD Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007) 2007 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)

Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)

Aksion Aventurë Histori Luftë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)
HD
IMDb: 7.2
126 min

Ky film tregon për jetën e hershme të Xhenxhis Kanit, i cili ishte një skllav para se të pushtonte gjysmën e botës, përfshirë dhe Rusinë në vitin 1206.

HD The Outsider (2018) 2018 6.3
The Outsider (2018)
The Outsider (2018)

The Outsider (2018)

Dramë Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Outsider (2018)
HD
IMDb: 6.3
120 min

Nik është një nga të burgosurit amerikanë në burgjet japoneze. Falë ndihmës që i dha djalit të një prej familjeve më të forta, ai i siguroi vetes një vend të…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD Silence (2016) 2016 7.2
Silence (2016)
Silence (2016)

Silence (2016)

Dramë Histori  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Silence (2016)
HD
IMDb: 7.2
161 min

Dy priftërinj udhëtojnë në Japoni për të shpëtuar mësuesin e tyre dhe për të përhapur krishtërimin.

Country: , , , , ,
Genre: Dramë, Histori
Zatoichi (2003)
HD
IMDb: 7.5
116 min

Një shpatar i verbër mbërrin në një qytet të kontrolluar nga banda. Aty ai takon dy vajza të cilat kanë të njëjtat qëllime si ai.

Country:
Battleship (2012)
HD
IMDb: 5.8
131 min

Bazuar në lojën mjaft popullore të betejave në det. Një flotë ndërkombëtare në mision trajnimi, zbulon disa qënie jashtëtokësore që kanë si qëllim shfarrosjen e jetës mbi Tokë. Lufta përhapet…

Country:
HD Lupin the 3rd (2014) 2014 5.5
Lupin the 3rd (2014)
Lupin the 3rd (2014)

Lupin the 3rd (2014)

Aksion Aventurë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Lupin the 3rd (2014)
HD
IMDb: 5.5
133 min

Inspektori i Interpolit Zenigata nis një kërkim mbarë botëror për hajdutin e shumë kërkuar Arsen Lupën III. Cilat janë motivet që e shtyjnë Lupën për të vjedhur? A do t’ia arrijë ai ti…

Country: ,