"Tae In-ho"
HD V.I.P. (2017) 2017 6.3
V.I.P. (2017)
V.I.P. (2017)

V.I.P. (2017)

Aksion Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
V.I.P. (2017)
HD
IMDb: 6.3
128 min

Djali i një oficeri shumë të famshëm në Korenë e Veriut, dyshohet se është vrasës serial nëpër botë. Për të kapur vrasësin Korea e veriut dhe e jugut bashkë me…

Country: