"Tahar Rahim"
HD The Past (2013) 2013 7.8
The Past (2013)
The Past (2013)

The Past (2013)

Dramë Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Past (2013)
HD
IMDb: 7.8
130 min

Një burrë iranian braktis gruan e tij franceze dhe dy fëmijët e saj për t’u rikthyer në atdheun e tij. Ndërkohë, gruaja e tij fillon një marrëdhënie të re, një…

Country: , , ,
Genre: Dramë, Mister
HD The Kindness of Strangers (2019) 2019 5.9
The Kindness of Strangers (2019)
The Kindness of Strangers (2019)

The Kindness of Strangers (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Kindness of Strangers (2019)
HD
IMDb: 5.9
112 min

Historia e disa njerëzve, jetët e të cilëve ndërthuren gjatë një dimri dramatik në Nju Jork.

Genre: Dramë
HD Free Men (2011) 2011 6.6
Free Men (2011)
Free Men (2011)

Free Men (2011)

Dramë Histori  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Free Men (2011)
HD
IMDb: 6.6
99 min

Ky film është frymëzuar nga ngjarjet e vërteta, në vitin 1939 ndodhi vala e fundit e emigracionit nga Afrika e Veriut, për t’i ikur varfërisë, punëtoret nga Algjeria dhe Maroku…

Country:
Genre: Dramë, Histori
HD The Informant (2013) 2013 6.3
The Informant (2013)
The Informant (2013)

The Informant (2013)

Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Informant (2013)
HD
IMDb: 6.3
116 min

Mark Duval, një emigrant francez në Gjibraltar punon si agjent i fshehtë për doganën franceze. Pak nga pak fiton besimin e Klaudio Lanfredi, një trafikanti të madh të kokainës kolumbiane….

Country: ,
Genre: Krim, Thriller
HD Santa Claus (2014) 2014 6.3
Santa Claus (2014)
Santa Claus (2014)

Santa Claus (2014)

Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Santa Claus (2014)
HD
IMDb: 6.3
80 min

Në vigjilje të Krishtlindjes, Antuani 6  vjeçar ka vetëm një ëndërr; të takojë babagjyshin dhe të shëtisë yjësitë me slitën e tij. Kështu që kur Babagjyshi i vjen si me…

Country: ,
Genre: Komedi
HD The Eagle (2011) 2011 6.2
The Eagle (2011)
The Eagle (2011)

The Eagle (2011)

Aventurë Dramë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Eagle (2011)
HD
IMDb: 6.2
114 min

Në një Britani të pushtuar nga Romakët, një ushtar i ri romak kërkon të nderojë kujtimin e babait të tij duke gjetur emblemën e shqiponjës së legjionit të tij të…

Country: ,
HD Day of the Falcon (2011) (2011) 2011 6.7
Day of the Falcon (2011) (2011)
Day of the Falcon (2011) (2011)

Day of the Falcon (2011) (2011)

Aventurë Dramë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Day of the Falcon (2011) (2011)
HD
IMDb: 6.7
130 min

Vitet 1930 në shtetet e Arabisë, koha e kulmit të lindjes së puseve të naftës përshkruhet një princ i ri Arab i cili detyrohet të zgjedhë besnikërinë ndaj babait të…

HD A Prophet (2009) 2009 7.9
A Prophet (2009)
A Prophet (2009)

A Prophet (2009)

Dramë Krim  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
A Prophet (2009)
HD
IMDb: 7.9
155 min

Kur Malik El Xhebina, dënohet me gjashtë vjet burg, ai nuk mund të lexojnë dhe as të shkruajnë. Aty në burg Maliku bëhet hamall nga kreu i bandës Korsikane i…

Country: ,
Genre: Dramë, Krim