"Tahir Raj Bhasin"
HD Force 2 (2016) 2016 6.2
Force 2 (2016)
Force 2 (2016)

Force 2 (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Force 2 (2016)
HD
IMDb: 6.2
127 min

ACP Jashuardhan bashkohet me agjenten KK, të forcave RAW, për të zbuluar dhe kapur kameleonin brenda RAW.

Country:
HD Kai Po Che! (2013) 2013 7.6
Kai Po Che! (2013)
Kai Po Che! (2013)

Kai Po Che! (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Kai Po Che! (2013)
HD
IMDb: 7.6
120 min

Tre shokë të rritur në Indi përpiqen të hapin një akademi kriketi për të nxjerrë yjet e ardhshëm në këtë sport.

Country:
Genre: Dramë