"Taissa Farmiga"
HD Justice League Dark: Apokolips War (2020) 2020 7.8
Justice League Dark: Apokolips War (2020)
Justice League Dark: Apokolips War (2020)

Justice League Dark: Apokolips War (2020)

Aksion Animuar Aventurë Fantazi Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Justice League Dark: Apokolips War (2020)
HD
IMDb: 7.8
90 min

Pas pushtimit dhe shkatërrimit të Tokës, Liga e Drejtësisë mblidhet përsëri bashkë për të shpëtuar planetin dhe të mbijetuarit e mbetur.

Country:
HD We Have Always Lived in the Castle (2018) 2018 5.6
We Have Always Lived in the Castle (2018)
We Have Always Lived in the Castle (2018)

We Have Always Lived in the Castle (2018)

Dramë Mister Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
We Have Always Lived in the Castle (2018)
HD
IMDb: 5.6
90 min

Merikat, Konstanca dhe xhaxhai i tyre Xhulian jetonin në izolim pasi kishin përjetuar një tragjedi familjare gjashtë vjet më parë. Kur kushëriri Çarles kthehet për të vjedhur pasurinë e tyre,…

Country:
The Nun (2018)
HD
IMDb: 5.3
96 min

Një prift me një të kaluar të përhumbur dhe një rishtare në prag të zotimeve të saj të fundit, dërgohen nga Vatikani për të hetuar vdekjen e një murgeshë të…

Country:
HD Anna (2013) 2013 6.5
Anna (2013)
Anna (2013)

Anna (2013)

Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Anna (2013)
HD
IMDb: 6.5
99 min

Një detektiv i cili mund të hyjë në mendjet e njerëzve, duhet të përcaktojë nëse një adoleshente është një psikopate e aftë për vrasje apo thjeshtë viktimë e traumës.

Country: , , ,
Genre: Thriller
HD Teen Titans: The Judas Contract (2017) 2017 7.0
Teen Titans: The Judas Contract (2017)
Teen Titans: The Judas Contract (2017)

Teen Titans: The Judas Contract (2017)

Aksion Animuar Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Teen Titans: The Judas Contract (2017)
HD
IMDb: 7.0
84 min

Terra Markov është një vajzë me fuqi të jashtëzakonshme për të kontrolluar tokën dhe gurët. Por a është titania e re një aleate apo kërcënim? Cilat janë planet e Deathstroke…

Country:
HD The Bling Ring (2013) 2013 5.6
The Bling Ring (2013)
The Bling Ring (2013)

The Bling Ring (2013)

Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Bling Ring (2013)
HD
IMDb: 5.6
90 min

I frymëzuar nga ngjarje të vërteta. Një grup adoleshentësh të fiksuar pas famës, Rebeka (drejtuesja), Marku, Niki, Semi dhe Kloi, të njohur si Rrethi i Bizhuterive, përdorin Internetin për të…

Country: , , , ,
Genre: Dramë, Krim
HD In a Valley of Violence (2016) 2016 6.0
In a Valley of Violence (2016)
In a Valley of Violence (2016)

In a Valley of Violence (2016)

Aksion Krim Thriller Western  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
In a Valley of Violence (2016)
HD
IMDb: 6.0
104 min

Një i huaj misterioz dhe sulm i papritur dhune e kthen një fshat të qetë në një strofull hakmarrjeje të përgjakshme.

Country:
HD Justice League vs. Teen Titans (2016) 2016 7.0
Justice League vs. Teen Titans (2016)
Justice League vs. Teen Titans (2016)

Justice League vs. Teen Titans (2016)

Aksion Animuar  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Justice League vs. Teen Titans (2016)
HD
IMDb: 7.0
78 min

Robin dërgohet të punojë me Titanët adoleshentë, pasi sjellja e tij shpërthyese prish një mision të ligës së drejtësisë. Titanët më pas, duhet të përballen me Trigon pasi ai zotëron…

Country:
Genre: Aksion, Animuar
HD The Final Girls (2015) 2015 6.6
The Final Girls (2015)
The Final Girls (2015)

The Final Girls (2015)

Horror Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Final Girls (2015)
HD
IMDb: 6.6
88 min

Një vajzë e re që po vajton humbjen e mamasë së saj, një aktore e famshme filmash horror të viteve 80, e gjen veten të përfshirë në filmin më të…

Country: ,
Genre: Horror, Komedi
HD 6 Years (2015) 2015 5.6
6 Years (2015)
6 Years (2015)

6 Years (2015)

Dramë Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
6 Years (2015)
HD
IMDb: 5.6
79 min

Një çift i ri, të lidhur nga një dashuri në dukje ideale, nis të çbëhet teksa mundësi të papritura i rrotullojnë drejt një rruge te paqëndrueshme dhe të dhunshme, duke…

Country:
HD Jamesy Boy (2014) 2014 6.3
Jamesy Boy (2014)
Jamesy Boy (2014)

Jamesy Boy (2014)

Dramë Krim Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Jamesy Boy (2014)
HD
IMDb: 6.3
109 min

Një fëmijë i cili, kaloi jeten në burg po sa të lirohet ai deshiron që të kaloi jetën e qetë , po gjithçka shkon ndryshe , kur ai bashkohet me…

Country: