"Talat Bulut"
HD Mucize (2015) 2015 7.6
Mucize (2015)
Mucize (2015)

Mucize (2015)

Dramë Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Mucize (2015)
HD
IMDb: 7.6
136 min

Është viti 1960 dhe një mësues i ri është i detyruar të lërë familjen e tij e të zhvendoset larg për të dhënë mësim. Fshati në të cilin e kanë…

Country: