"Talia Shire"
HD Rocky V (1990) 1990 5.3
Rocky V (1990)
Rocky V (1990)

Rocky V (1990)

Dramë  1990 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Rocky V (1990)
HD
IMDb: 5.3
104 min

I dalë në pension kohët e fundit nga boksi dhe i kthyer nga i pasur në të varfër, Roki merr një nxënës të ri i cili e tradhton atë. Teksa…

Country:
Genre: Dramë
HD Rocky IV (1985) 1985 6.9
Rocky IV (1985)
Rocky IV (1985)

Rocky IV (1985)

Dramë  1985 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Rocky IV (1985)
HD
IMDb: 6.9
91 min

Boksieri i Bashkimit Sovjetik, Ivan Drago, vjen në Amerikë për t’u bërë pjesë e boksit profesionist të peshave të rënda. Në ndeshjen e parë miqësore ai vret Apollo Kridin. Roki…

Country:
Genre: Dramë
HD Rocky III (1982) 1982 6.8
Rocky III (1982)
Rocky III (1982)

Rocky III (1982)

Dramë  1982 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Rocky III (1982)
HD
IMDb: 6.8
99 min

Pasi fiton titullin Kampion i botës për peshat e rënda, Rokit i duhet të ndeshet me një kundërshtar të pamëshirshëm por këtë herë ka mbështetjen e ish-Kampionit botëror Apollo Krid.

Country: ,
Genre: Dramë
HD Rocky II (1979) 1979 7.3
Rocky II (1979)
Rocky II (1979)

Rocky II (1979)

Dramë  1979 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Rocky II (1979)
HD
IMDb: 7.3
119 min

Roki edhe pasi terhiqet nga boksi zyrtar pas ndeshjes se pare me Apollon, ne kushte te veshtira ekonimike dhe per te mbrojtur nderin e tij zbret edhe njehere ne ring…

Country:
Genre: Dramë
HD Rocky (1976) 1976 8.1
Rocky (1976)
Rocky (1976)

Rocky (1976)

Dramë  1976 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Rocky (1976)
HD
IMDb: 8.1
120 min

Roki Balboa,një boksier me kohë të pjesshme,merr një mundësi shumë të rrallë për t’u ndeshur me kampionin e peshave të rënda,Apollo Krid,në një ndeshje në të cilën ai synon t’i…

Country:
Genre: Dramë
HD The Godfather: Part III (1990) 1990 7.6
The Godfather: Part III (1990)
The Godfather: Part III (1990)

The Godfather: Part III (1990)

Dramë Krim Thriller  1990 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Godfather: Part III (1990)
HD
IMDb: 7.6
162 min

Në përpjekje për të legalizuar biznesin e tij në Nju Jork dhe Itali në vitin 1979, don Majkëll Korleone kërkon të rrëfejë mëkatet e tij.

Country:
HD The Godfather: Part II (1974) 1974 9.0
The Godfather: Part II (1974)
The Godfather: Part II (1974)

The Godfather: Part II (1974)

Dramë Krim  1974 Shiko tani
Vlersimi: 9.0
The Godfather: Part II (1974)
HD
IMDb: 9.0
202 min

Vazhdimi i sagës së familjes Korleone tregon historinë e Vito Korleones kur ka qenë i ri në Nju Jorkun e 1920-ës dhe më pas ndjek Majkëll Korleonen në 1950-ën i…

Country:
Genre: Dramë, Krim