"Talitha Bateman"
HD Robert the Bruce (2019) 2019 5.4
Robert the Bruce (2019)
Robert the Bruce (2019)

Robert the Bruce (2019)

Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Robert the Bruce (2019)
HD
IMDb: 5.4
124 min

Mbreti Robert Brus është plagosur dhe i arratisur nga ushtria angleze. Në prag të humbjes, një e ve dhe familja e saj e shërojnë dhe i bashkohen mbretit, ndërsa ai…

Country:
Genre: Histori
HD Countdown (2019) 2019 5.4
Countdown (2019)
Countdown (2019)

Countdown (2019)

Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Countdown (2019)
HD
IMDb: 5.4
90 min

Kur një infermiere shkarkon një aplikacion që tregon kur vdes dikush, ajo duhet të përballet me idenë se do të vdesë në tre ditë. Ndërkohë një figurë e errët ndjek…

Country:
HD Annabelle: Creation (2017) 2017 6.5
Annabelle: Creation (2017)
Annabelle: Creation (2017)

Annabelle: Creation (2017)

Horror Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Annabelle: Creation (2017)
HD
IMDb: 6.5
109 min

12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë…

Country:
HD Vengeance: A Love Story (2017) 2017 5.2
Vengeance: A Love Story (2017)
Vengeance: A Love Story (2017)

Vengeance: A Love Story (2017)

Dramë Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Vengeance: A Love Story (2017)
HD
IMDb: 5.2
99 min

Ky film flet për një veteran të luftës së amerikanëve kundër terroristëve i cili kërkon hakmarrje…

Country: