"Talulah Riley"
HD Bloodshot (2020) 2020 5.7
Bloodshot (2020)
Bloodshot (2020)

Bloodshot (2020)

Aksion Dramë Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Bloodshot (2020)
HD
IMDb: 5.7
109 min

Ray Garrison, një ushtar i vrarë, risillet në jetë me superfuqi.

Country: ,
HD The Last Witness (2018) 2018 5.5
The Last Witness (2018)
The Last Witness (2018)

The Last Witness (2018)

Histori Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Last Witness (2018)
HD
IMDb: 5.5
97 min

Një gazetar i ri ambicioz zbulon masakrën e tmerrshme të 22,000 oficerëve polakë gjatë Luftës së Dytë Botërore. Një sekret që është fshehur për shumë vite.

Country: ,
HD The Bad Education Movie (2015) 2015 5.8
The Bad Education Movie (2015)
The Bad Education Movie (2015)

The Bad Education Movie (2015)

Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Bad Education Movie (2015)
HD
IMDb: 5.8
90 min

Komedi rreth aventurave të disa fëmijëve dhe mësuesit të tyre  që është më fëmi se vetë fëmijët të cilëve ai i jep mësim.

Country:
Genre: Komedi