"Tamanna Bhatia"
HD Sye Raa Narasimha Reddy (2019) 2019 7.6
Sye Raa Narasimha Reddy (2019)
Sye Raa Narasimha Reddy (2019)

Sye Raa Narasimha Reddy (2019)

Aksion Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Sye Raa Narasimha Reddy (2019)
HD
IMDb: 7.6
167 min

Historia e heroit indian që ndezi shkëndijat e para të luftës për pavarësi kundër pushtimit britanik. Narasimha ishte ai që përkundër çdo gjase, arriti të bashkonte prijësit indianë rreth një…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD Bahubali: The Beginning (2015) 2015 8.1
Bahubali: The Beginning (2015)
Bahubali: The Beginning (2015)

Bahubali: The Beginning (2015)

Aksion Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Bahubali: The Beginning (2015)
HD
IMDb: 8.1
159 min

Një mosmarrëveshje midis dy vëllezërve zgjatet për dy breza. Kjo është pjesa e parë e një drame me dy pjesë. Pjesa e parë tregon luftën e vëllezërve Bahubali dhe Bhallaladeva…

Country:
Genre: Aksion, Dramë