"Tammy Blanchard"
HD Warning Shot (2018) 2018 5.1
Warning Shot (2018)
Warning Shot (2018)

Warning Shot (2018)

Dramë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Warning Shot (2018)
HD
IMDb: 5.1
90 min

Një nënë e vetme dhe e bija merren peng nga dy banditë për t’i marrë të drejtat fitimprurëse që trashëgojnë nga vdekja e gjyshit të saj. Çdo gjë do të…

Country:
HD Boarding School (2018) 2018 5.8
Boarding School (2018)
Boarding School (2018)

Boarding School (2018)

Horror Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Boarding School (2018)
HD
IMDb: 5.8
111 min

Prindërit e dërgojnë Xhakobin në një konvikt të izoluar për të përmirësuar gjendjen e tij psikologjike. Por gjendja e tij përkeqësohet kur fëmijët në konvikt vdesin njëri pas tjetrit në…

Country:
Genre: Horror, Mister
HD Tallulah (2016) 2016 6.7
Tallulah (2016)
Tallulah (2016)

Tallulah (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Tallulah (2016)
HD
IMDb: 6.7
111 min

E dëshpëruar për të hequr qafe fëmijën e saj të vogël, një shtëpiake prej Manhatan-it punëson një të panjohur për tu kujdesur për të dhe situata precipiton më keq se…

Country:
Genre: Dramë
Deadline (2009)
HD
IMDb: 4.6
85 min

Një skenariste e cila udhëton për në një shtëpi të braktisur për të përfunduar një skenar në kohë, por një seri ngjarjesh të çuditshme e çojnë atë në një avari…

Country:
HD Into the Woods 2014 5.9
Into the Woods
Into the Woods

Into the Woods

Fantazi Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Into the Woods
HD
IMDb: 5.9
125 min

Një shtrigë u jep mësime të rëndësishme personazheve të ndryshëm të përrallave më të famshme nga Vëllezërit Grimm për fëmijë siç janë Kësulëkuqja, Hirushja, Xheku dhe fasulet magjike dhe Rapunzel.

Country:
Genre: Fantazi, Komedi