"Tan Han-Jin"
HD Young Bruce Lee (2010) 2010 6.4
Young Bruce Lee (2010)
Young Bruce Lee (2010)

Young Bruce Lee (2010)

Aksion Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Young Bruce Lee (2010)
HD
IMDb: 6.4
129 min

Historia e jetës së ikonës së arteve marciale dhe aktorit Brus Li.

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë