"Tanay Chheda"
HD Taare Zameen Par (2007) 2007 8.4
Taare Zameen Par (2007)
Taare Zameen Par (2007)

Taare Zameen Par (2007)

Dramë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Taare Zameen Par (2007)
HD
IMDb: 8.4
165 min

Një djalë tetë vjeç, mendohet të jetë dembel dhe një ngatërrestar, derisa mësuesi i ri i artit gjen durim dhe mëshirë për të zbuluar se kush është problemi i vërtetë…

Country:
Genre: Dramë
HD My Name Is Khan (2010) 2010 8.0
My Name Is Khan (2010)
My Name Is Khan (2010)

My Name Is Khan (2010)

Dramë Romancë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
My Name Is Khan (2010)
HD
IMDb: 8.0
165 min

Një burrë amerikan musliman që vuan nga sëmundja e Asperger merr një ftesë për të bërë një bisedë serioze me Presidentin, dhe fillon një udhëtim duke përshkuar të gjithë vendin.