"Taner Ölmez"
HD Muslum (2018) 2018 8.0
Muslum (2018)
Muslum (2018)

Muslum (2018)

Dramë Muzikë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Muslum (2018)
HD
IMDb: 8.0
136 min

Biografia e këngëtarit të njohur turk, Myslym Gurses, i ashtuquajtur “Myslym Baba”, jeta dhe dramat e tij.

Country:
Genre: Dramë, Muzikë
Doktorri i Mrekullive 2019
Doktorri i Mrekullive
Doktorri i Mrekullive

Doktorri i Mrekullive

Drama  2019 Shiko tani
Vlersimi:
Doktorri i Mrekullive
TMDb: 7.1
120 min

Doktorri i mrekullive është një kopje 100% e serialit të famshëm Amerikan “The Good Doctor” për këtë arsye kemi vendosur mos ti shfaqim episodet e tij, duke ju ftuar të…

Status: Returning Series
Genre: Drama