"Tang Wei"
HD The Whistleblower (2019) 2019 4.9
The Whistleblower (2019)
The Whistleblower (2019)

The Whistleblower (2019)

Aksion Krim Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Whistleblower (2019)
HD
IMDb: 4.9
134 min

Një punëtor kinez i një kompanie minierash në Australi zbulon se kompania e tij do të vendosë në zbatim një teknologji me rrezik për shëndetin dhe heton gjithë ngjarjet dhe…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Mister
HD Long Day’s Journey Into Night (2018) 2018 7.2
Long Day’s Journey Into Night (2018)
Long Day’s Journey Into Night (2018)

Long Day’s Journey Into Night (2018)

Dramë Mister Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Long Day’s Journey Into Night (2018)
HD
IMDb: 7.2
138 min

Një histori nga e shkuara nuk është mbyllur asnjëherë. Një burrë kthehet sërish në Guinzhu dhe zbulon gjurmët e një femre misterioze. Ai nis të kujtojë verën që kanë kaluar…

Country: ,
Lust, Caution (2007) 2007 7.5
Lust, Caution (2007)
Lust, Caution (2007)

Lust, Caution (2007)

Dramë Romancë Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Lust, Caution (2007)
IMDb: 7.5
157 min

Gjatë Luftës së II Botërore, një vajzë përfshihet në një intrigë romantike me një politikan të shquar, zotin Ji.

Country: , ,
HD Blackhat (2015) 2015 5.4
Blackhat (2015)
Blackhat (2015)

Blackhat (2015)

Aksion Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Blackhat (2015)
HD
IMDb: 5.4
133 min

Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm nga Çikago në Los Anxheles,…

Country:
Dragon (2011)
HD
IMDb: 7.1
98 min

Nje ekspert i arteve marciale dëshiron te tërhiqet nga jeta e dhunshme dhe te filloje një jete te re por do përndiqet nga një ish- mjeshtëri i tij dhe një…

Country: ,