"Tania Saulnier"
HD Slither (2006) 2006 6.4
Slither (2006)
Slither (2006)

Slither (2006)

Horror Komedi Sci-fi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Slither (2006)
HD
IMDb: 6.4
95 min

Një qytet i vogël është marrë nga jashtëtokësorët, duke i kthyer banorët në zombi dhe forma të tjera monstrash mutante.

Country: , ,