"Tanit Phoenix"
HD Gallowwalkers (2012) 2012 3.6
Gallowwalkers (2012)
Gallowwalkers (2012)

Gallowwalkers (2012)

Aksion Horror  2012 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Gallowwalkers (2012)
HD
IMDb: 3.6
90 min

Një bandit misterioz, Amani, është i biri i një murgeshe e cila thyen betimin e saj ndaj Zotit për të siguruar mbijetesën e tij. Ky veprim sjell një mallkim mbi…

Country: ,
Genre: Aksion, Horror
HD Death Race 2 (2010) 2010 5.6
Death Race 2 (2010)
Death Race 2 (2010)

Death Race 2 (2010)

Aksion Sci-fi Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Death Race 2 (2010)
HD
IMDb: 5.6
96 min

Producentët e DEATH RACE dhe RESIDENT EVIL ju rifusin në botën e adrenalinës të shfaqjes televizive më të egër në Tokë – Gara e Vdekjes. Një histori mbi Frankenstein, të…

HD Death Race: Inferno (2013) 2013 5.5
Death Race: Inferno (2013)
Death Race: Inferno (2013)

Death Race: Inferno (2013)

Aksion Sci-fi Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Death Race: Inferno (2013)
HD
IMDb: 5.5
104 min

Polici i burgosur Karl Liukas, i njohur si Frankenshtain, është një shofer i famshëm në një garë makinash me emrin Gara e Vdekjes, e cila zhvillohet në oborrin e një…