"Tantoo Cardinal"
HD Through Black Spruce (2018) 2018 5.3
Through Black Spruce (2018)
Through Black Spruce (2018)

Through Black Spruce (2018)

Dramë Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Through Black Spruce (2018)
HD
IMDb: 5.3
111 min

Zhdukja e një vajze të re nga fisi indigjenë “Kri” në Toronto, traumatizon familjen e saj. Motra e saj binjake, Eni Bërd, pranon ftesën e një shoqeje për të shkuar…

Country:
Genre: Dramë, Mister
Wind River (2017)
HD
IMDb: 7.7
107 min

Një gjuetar ndihmon të zbardhet vrasja e një të reje indiane dhe e përdor çështjen si mjet shpagimi për një veprim të papërgjegjshëm të mëhershëm që përfundoi në tragjedi.

Country: , ,