"Tara Reid"
HD National Lampoon’s Van Wilder (2002) 2002 6.4
National Lampoon’s Van Wilder (2002)
National Lampoon’s Van Wilder (2002)

National Lampoon’s Van Wilder (2002)

Komedi Romancë  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
National Lampoon’s Van Wilder (2002)
HD
IMDb: 6.4
92 min

Djali më popullor i kampusit, takon një gazetare bukuroshe, e cila e bën të kuptojë që ndoshta ai ka frikë të diplomohet.

Country: ,
HD Party Bus To Hell (2017) 2017 4.9
Party Bus To Hell (2017)
Party Bus To Hell (2017)

Party Bus To Hell (2017)

Horror Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Party Bus To Hell (2017)
HD
IMDb: 4.9
81 min

Një grup të rinjsh marrin një udhëtim me autobus për të shkuar në një festival erotik. Por kur autobusi u prishet në mes të shkretëtirës ata përballen me një grup…

Country:
Genre: Horror, Komedi
HD Senior Skip Day (2008) 2008 4.8
Senior Skip Day (2008)
Senior Skip Day (2008)

Senior Skip Day (2008)

Komedi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Senior Skip Day (2008)
HD
IMDb: 4.8
92 min

Kur Adami i tregon padashje drejtorit të shkollës se ku do të bëjnë festë me rastin e ditës pushim, ai mendon shtëpinë e tij si një vend alternativ…

Country:
Genre: Komedi
HD Charlie’s Farm (2014) 2014 4.6
Charlie’s Farm (2014)
Charlie’s Farm (2014)

Charlie’s Farm (2014)

Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Charlie’s Farm (2014)
HD
IMDb: 4.6
93 min

Një grup shokësh do shkojnë të vizitojnë një vend të quajtur ” Ferma e Çarlit”. Shumë legjenda urbane thuhen për atë vend, ku kanë ndodhur vrasje të shumta. Me kalimin…

Country:
Genre: Horror
HD Attack of the Unknown (2020) 2020 N/A
Attack of the Unknown (2020)
Attack of the Unknown (2020)

Attack of the Unknown (2020)

Aksion Horror Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Attack of the Unknown (2020)
HD
IMDb: N/A
103 min

Një ekip SWAT që po transporton një shef të sindikatës së krimit i duhet të luftojë për të dal nga një qendër paraburgimi gjatë një pushtimj alienësh.

Country:
HD American Pie (1999) 1999 7.0
American Pie (1999)
American Pie (1999)

American Pie (1999)

Komedi Romancë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
American Pie (1999)
HD
IMDb: 7.0
95 min

Katër djem adoleshentë bëjnë një pakt për të humbur virgjërinë e tyre.

Country:
HD American Reunion (2012) 2012 6.7
American Reunion (2012)
American Reunion (2012)

American Reunion (2012)

Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
American Reunion (2012)
HD
IMDb: 6.7
113 min

Me shume se një dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan për një fundjave. Ata do te zbulojnë se çfarë ka ndodhur me jetët…

Country:
Genre: Komedi
HD The Hungover Games (2014) 2014 3.6
The Hungover Games (2014)
The Hungover Games (2014)

The Hungover Games (2014)

Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
The Hungover Games (2014)
HD
IMDb: 3.6
85 min

Pasi festuan martesën e Doug, në një hotel te një cilësie te mrekullueshme në Laughlin, NV, djemtë e Hungover, Bradley Ed dhe Zach zgjohen dhe tmerrohen kur e shohin që…

Country:
Genre: Komedi