"Taraji P. Henson"
HD Coffee & Kareem (2020) 2020 5.1
Coffee & Kareem (2020)
Coffee & Kareem (2020)

Coffee & Kareem (2020)

Aksion Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Coffee & Kareem (2020)
HD
IMDb: 5.1
88 min

12 vjeçaria Kareem Manning punëson një kriminel për të trembur të dashurin e ri të nënës së tij, oficerin e policise James Coffee por cdo gje shkon keq dhe Coffee…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD The Best of Enemies (2019) 2019 7.1
The Best of Enemies (2019)
The Best of Enemies (2019)

The Best of Enemies (2019)

Dramë Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Best of Enemies (2019)
HD
IMDb: 7.1
133 min

Bazuar në një histori të vërtet, filmi tregon se si një zjarr, që shkatërroi shkollën për nxënësit me ngjyrë në qytetin e Durhamit, nis një revolucion për integrimin e komunitetit…

Country:
Genre: Dramë, Histori
HD What Men Want (2019) 2019 5.2
What Men Want (2019)
What Men Want (2019)

What Men Want (2019)

Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
What Men Want (2019)
HD
IMDb: 5.2
117 min

Një femër e shtypin agjentët meshkuj të sportit në agjencinë ku ajo punon, por më vonë asaj i jepet dhuntia për të dëgjuar mendimet e brendshme të meshkujve.

Country:
HD Ralph Breaks the Internet (2018) 2018 7.1
Ralph Breaks the Internet (2018)
Ralph Breaks the Internet (2018)

Ralph Breaks the Internet (2018)

Animuar Aventurë Familjar Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Ralph Breaks the Internet (2018)
HD
IMDb: 7.1
112 min

Personazhi gjigant i videolojërave, Ralfi dhe shoqja e tij e vogël, Vanelopi, eksplorojnë botën e panjohur të internetit, në kërkim të një pjese që do të shpëtojë videolojën e Vanelopit….

Country:
The Karate Kid (2010)
HD
IMDb: 6.2
140 min

Kur Drej Parkeri dhe nëna e tij shpërngulen nga Ditroiti në Kinë, Dreja ndihet i humbur në një botë shumë ndryshe nga ajo që njeh. I frikësuar dhe i rrahur…

Country: ,
HD Acrimony (2018) 2018 5.8
Acrimony (2018)
Acrimony (2018)

Acrimony (2018)

Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Acrimony (2018)
HD
IMDb: 5.8
120 min

Një grua besnike, e lodhur nga bashkëshorti i saj dinak, është e zemëruar kur bëhet e qartë se ajo është tradhtuar.

Country:
Genre: Thriller
HD Proud Mary (2018) 2018 4.9
Proud Mary (2018)
Proud Mary (2018)

Proud Mary (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Proud Mary (2018)
HD
IMDb: 4.9
89 min

Meri është një vrasëse me pagesë që punon për një familje të organizuar kriminale në Boston, jeta e së cilës kthehet komplet përmbys kur njihet me një djalë të vogël…

Country:
HD Hidden Figures (2016) 2016 7.8
Hidden Figures (2016)
Hidden Figures (2016)

Hidden Figures (2016)

Dramë Histori  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Hidden Figures (2016)
HD
IMDb: 7.8
127 min

Bazuar në një histori të vërtetë. Një skuadër femrash afro-amerikane që punon për NASA-n kryejnë llogaritjet e duhura që misionet hapësinore të përmbushen me sukses.

Country:
Genre: Dramë, Histori
HD Think Like a Man (2012) 2012 6.6
Think Like a Man (2012)
Think Like a Man (2012)

Think Like a Man (2012)

Komedi Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Think Like a Man (2012)
HD
IMDb: 6.6
122 min

Ekuilibri i pushtetit në lidhjet e katër çifteve trazohet kur gratë fillojnë të ndjekin këshillën e librit të Stiv Harvit: Vepro si Një Zonjë, Por Mendo si Një Mashkull, për…

Country:
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016)
HD
IMDb: 5.9
25 min

Kur Sidi fillon punë si kujdestar vezësh, nuk e di që një armik i vjetër ka plane të tjera. Mashtrimet çojnë te gjuetia e parë e vezëve dhe krijimin e…

Country:
HD Hustle & Flow (2005) 2005 7.3
Hustle & Flow (2005)
Hustle & Flow (2005)

Hustle & Flow (2005)

Dramë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Hustle & Flow (2005)
HD
IMDb: 7.3
116 min

Me ndihmën e miqve të tij, një tutor nga Memfis përpiqet të bëhet një repist suksesshëm. Dhe kur dëgjon se superylli i hip-hop Skini Blek do të vijë në qytet,…

Country:
Genre: Dramë
Baby Boy (2001)
HD
IMDb: 6.4
130 min

Historia e Xhodit, një afro-amerikan 20 vjeçar i cili detyrohet të përballet me përgjegjësitë e jetës. I mësuar nga rruga, por i papunë, ai është baba i dy fëmijëve nga…

Country:
HD Think Like a Man Too (2014) 2014 5.8
Think Like a Man Too (2014)
Think Like a Man Too (2014)

Think Like a Man Too (2014)

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Think Like a Man Too (2014)
HD
IMDb: 5.8
106 min

Të gjitha çiftet janë kthyer për një fundjavë në Las Vegas, por planet për një fundjavë romantike shkojnë mbrapsht kur aventurat e tyre të ndryshme i çojnë në situata kompromentuese,…

Country: