"Taran Bajaj"
HD Junooniyat (2016) 2016 4.2
Junooniyat (2016)
Junooniyat (2016)

Junooniyat (2016)

Dramë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Junooniyat (2016)
HD
IMDb: 4.2
155 min

Kapiten Jahan Bakshi do të njihet me Suhanin dhe së bashku do fillojnë një romancë dhe duan që të martohen, por pengesat e mëdha do të mundohen që të ndalojnë…

Country: