"Taron Egerton"
HD Rocketman (2019) 2019 7.3
Rocketman (2019)
Rocketman (2019)

Rocketman (2019)

Dramë Muzikë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Rocketman (2019)
HD
IMDb: 7.3
121 min

Historia e këngëtarit Elton Xhon, e sjellë në dritën e famës, parasë, dashurisë, varësisë dhe dështimit. Pasi fillon të luajë në piano që i vogël, Rexhinaldi njihet me Xhon Reidin,…

Country: , ,
Genre: Dramë, Muzikë
Robin Hood (2018)
HD
IMDb: 5.3
116 min

Historia se si lindi hajduti i famshëm, Robin Hood, për të luftuar lakminë e kishës dhe të politikanëve dhe dëshirën e tyre për pushtet. Nuk është vetëm një histori mbi…

HD Billionaire Boys Club (2018) 2018 5.6
Billionaire Boys Club (2018)
Billionaire Boys Club (2018)

Billionaire Boys Club (2018)

Dramë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Billionaire Boys Club (2018)
HD
IMDb: 5.6
108 min

Një grup të rinjsh të pasur krijojnë një skemë për tu pasuruar shpejtë që kthehet vdekjeprurëse.

Country:
HD Kingsman: The Golden Circle (2017) 2017 6.7
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)

Kingsman: The Golden Circle (2017)

Aksion Aventurë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Kingsman: The Golden Circle (2017)
HD
IMDb: 6.7
141 min

Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në Mbretërinë e Bashkuar. Këto…

Country: ,
HD Kingsman: The Secret Service (2014) 2014 7.7
Kingsman: The Secret Service (2014)
Kingsman: The Secret Service (2014)

Kingsman: The Secret Service (2014)

Aksion Aventurë Komedi Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Kingsman: The Secret Service (2014)
HD
IMDb: 7.7
129 min

Filmi tregon historinë e një organizate spiunazhi super sekrete e cila rekruton një fëmijë rruge të pakulturuar por shumë premtues, në një agjensi me një program trajnues konkurues ashtu siç…

Country: ,
Sing (2016)
HD
IMDb: 7.1
108 min

Një koala i cili drejton një teatër, do të krijojë një konkurs këndimi për ta shpëtuar atë nga falimentimi, por planet nuk i shkojnë ashtu siç ai i kishte planifikuar.

Country: ,
HD Testament of Youth (2014) 2014 7.3
Testament of Youth (2014)
Testament of Youth (2014)

Testament of Youth (2014)

Dramë Histori Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Testament of Youth (2014)
HD
IMDb: 7.3
129 min

Historia e një gruaje britanike gjatë luftës së parë botërore dhe mënyra e saj për të përballuar barrën e madhe të luftës në dashuri, shoqëri dhe familje.

Country: ,
Eddie the Eagle (2015)
HD
IMDb: 7.4
106 min

Historia e Edi Eduards, britaniku shumë këmbëngulës i kërcimit të skive që magjepsi botën në Olimpiadën Dimërore 1988.

Country: , ,
HD Legend (2015) 2015 6.9
Legend (2015)
Legend (2015)

Legend (2015)

Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Legend (2015)
HD
IMDb: 6.9
132 min

Filmi tregon historinë e gangsterëve binjakë identike Reggie dhe Ronnie Kray, dy nga kriminelët më famëkeqë në historinë e Britanisë, dhe perandorinë e tyre të krimit të organizuar në lindje…

Country: , ,
Genre: Krim, Thriller