"Tatiana Maslany"
HD Violet & Daisy (2011) 2011 6.1
Violet & Daisy (2011)
Violet & Daisy (2011)

Violet & Daisy (2011)

Aksion Komedi Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Violet & Daisy (2011)
HD
IMDb: 6.1
88 min

Dy adoleshente vrasëse pranojnë një punë të cilën e mendojnë të thjeshtë dhe të shpejtë, derisa një objektiv i papritur i nxjerr jashtë planit të tyre.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
Destroyer (2018)
HD
IMDb: 6.2
121 min

Një detektive rilidhet me disa njerëz nga një detyrë e fshehtë, nga e kaluara e saj, si qëllim për të bërë paqe.

Country:
HD Stronger (2017) 2017 6.9
Stronger (2017)
Stronger (2017)

Stronger (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Stronger (2017)
HD
IMDb: 6.9
119 min

Stronger është një film frymëzues me jetën e vërtetë të Xhef Boumën, një njeri i zakonshëm që preku zemrat e banorëve të qytetit të tij dhe u bë simbol botëror…

Country:
Genre: Dramë
HD Two Lovers and a Bear (2016) 2016 6.1
Two Lovers and a Bear (2016)
Two Lovers and a Bear (2016)

Two Lovers and a Bear (2016)

Dramë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Two Lovers and a Bear (2016)
HD
IMDb: 6.1
96 min

Një çift dhe një Ari: Në një qytezë të vogël pranë Polit të Veriut ku rrugët nuk të çojnë askund, historia tregon për Romanin (DeHaan) dhe Lusin (Maslany), dy shpirtra…

Country:
HD The Other Half (2016) 2016 5.4
The Other Half (2016)
The Other Half (2016)

The Other Half (2016)

Dramë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Other Half (2016)
HD
IMDb: 5.4
103 min

Një femër me sëmundje bipolare dhe një mashkull i hidhëruar shpirtërisht luftojnë të kenë një jetë të thjeshtë.

Country:
HD Woman in Gold (2015) 2015 7.3
Woman in Gold (2015)
Woman in Gold (2015)

Woman in Gold (2015)

Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Woman in Gold (2015)
HD
IMDb: 7.3
109 min

Maria Altman, një grua tetëdhjetëvjeçare hebrenje trondit shtetin Austriake kur vendos të rimarr veprat e artit që ajo beson që i përkasin familjes së saj.

Country:
Genre: Dramë
HD The Vow (2012) 2012 6.8
The Vow (2012)
The Vow (2012)

The Vow (2012)

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Vow (2012)
HD
IMDb: 6.8
104 min

Një çift i sapomartuar shijon dashurinë e tij, deri kur një aksident e vë në komë vajzën, e cila kur zgjohet nuk mban mend asgjë dhe bashkëshorti i saj ri-mundohet…

Country: