"Tatyana Lyutaeva"
HD Wolfhound of the Grey Dog Clan (2006) 2006 5.7
Wolfhound of the Grey Dog Clan (2006)
Wolfhound of the Grey Dog Clan (2006)

Wolfhound of the Grey Dog Clan (2006)

Fantazi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Wolfhound of the Grey Dog Clan (2006)
HD
IMDb: 5.7
136 min

Ai ishte i dënuar të vdiste, por arriti të shpëtojë dhe tani misioni i it është të hakmerret për shfarosjen e fisit të tij. Ai është luftëtari i madh që…

Country:
Genre: Fantazi