"Taufik Hanafi"
HD Paskal (2018) 2018 6.8
Paskal (2018)
Paskal (2018)

Paskal (2018)

Aksion Histori  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Paskal (2018)
HD
IMDb: 6.8
115 min

PASKAL është njësia elitë në marinën mbretërore malajziane. Filmi tregon ngjarjet e vërteta të komandantit të PASKAL, Arman Anuar dhe ekipit të tij për të shpëtuar një anije-cisternë e cila…

Country:
Genre: Aksion, Histori