"Taye Diggs"
HD Set It Up (2018) 2018 6.5
Set It Up (2018)
Set It Up (2018)

Set It Up (2018)

Komedi Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Set It Up (2018)
HD
IMDb: 6.5
105 min

Dy asistentë ekzekutivë të një korporate bëjnë një plan për të bërë bashkë dy shefat e tyre.

Country:
HD Equilibrium (2002) 2002 7.4
Equilibrium (2002)
Equilibrium (2002)

Equilibrium (2002)

Aksion Sci-fi Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Equilibrium (2002)
HD
IMDb: 7.4
107 min

Filmi tregon për një të ardhme shtypëse, ku një njeri i ngarkuar me zbatimin e ligjit ngrihet për të rrëzuar sistemin dhe shtetin, sepse të gjitha format e ndjenjës janë…

Country:
HD Malibu’s Most Wanted (2003) 2003 5.1
Malibu’s Most Wanted (2003)
Malibu’s Most Wanted (2003)

Malibu’s Most Wanted (2003)

Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Malibu’s Most Wanted (2003)
HD
IMDb: 5.1
86 min

Një senator, në mënyrë që të bindi djalin e tij, një bardhosh të pasur që i duket vetja zezak, ta lërë ëndrrën e rrepit, paguan disa aktorë me ngjyrë që…

Country:
Genre: Komedi, Krim
HD River Runs Red (2018) 2018 4.8
River Runs Red (2018)
River Runs Red (2018)

River Runs Red (2018)

Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
River Runs Red (2018)
HD
IMDb: 4.8
94 min

Kur i biri i një gjykatësi të suksesshëm vritet nga dy oficerë policie që lihen të lirë, gjykatësi bashkohet me një baba tjetër për të bërë ligjin me duart e…

Country:
Genre: Thriller
HD The Best Man Holiday (2013) 2013 6.7
The Best Man Holiday (2013)
The Best Man Holiday (2013)

The Best Man Holiday (2013)

Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Best Man Holiday (2013)
HD
IMDb: 6.7
123 min

Kur disa miq të universitetit mblidhen përsëri për pushimet e Krishtlindjeve ata zbulojnë se sa e lehtë është që rivalitetet dhe romancat e vjetra të rindizen sërish.

Country:
Genre: Komedi
HD Opening Night (2016) 2016 6.2
Opening Night (2016)
Opening Night (2016)

Opening Night (2016)

Komedi Muzikë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Opening Night (2016)
HD
IMDb: 6.2
90 min

Nëse pyesni se çfarë ndodh në një prapaskenë në teatër, ky film do jua shpalosë më së miri. Në teatrin e Brodueit do të vihet në skenë një shfaqe e…

Country:
Genre: Komedi, Muzikë
HD Chicago (2002) 2002 7.1
Chicago (2002)
Chicago (2002)

Chicago (2002)

Dramë Komedi Krim  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Chicago (2002)
HD
IMDb: 7.1
113 min

Vrasëset Velma Kelli dhe Roksi Hart futen në burg dhe e gjejnë veten në një garë se cila do të jetë më e famshme në Çikagon viteve 1920.

Country: , ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim