"Taylor Cole"
HD 12 Rounds (2009) 2009 5.6
12 Rounds (2009)
12 Rounds (2009)

12 Rounds (2009)

Aksion Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
12 Rounds (2009)
HD
IMDb: 5.6
108 min

Detektivi Deni Fisher zbulon se një vrasës që ka arrestuar në të shkuarën, i rrëmben të dashurën dhe për ta shpëtuar duhet të kaloje 12 fazat e sfidës që i…

Country:
HD Weaponized (2016) 2016 4.3
Weaponized (2016)
Weaponized (2016)

Weaponized (2016)

Aksion Sci-fi Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Weaponized (2016)
HD
IMDb: 4.3
91 min

Një detektiv i dëmtuar vrasjesh duhet të ndalojë babain e lënduar që të lëshojë një “virus robotik” që ai beson se do shkatërrojë celulat terroriste që vranë djalin e tij,por…

Country: