"Taylor Kinney"
HD Rock the Kasbah (2015) 2015 5.5
Rock the Kasbah (2015)
Rock the Kasbah (2015)

Rock the Kasbah (2015)

Komedi Luftë Muzikë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Rock the Kasbah (2015)
HD
IMDb: 5.5
106 min

Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive…

Country:
HD The Other Woman (2014) 2014 6.0
The Other Woman (2014)
The Other Woman (2014)

The Other Woman (2014)

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Other Woman (2014)
HD
IMDb: 6.0
109 min

Pasi zbuloi se i dashuri i saj ishte i martuar, ajo mundohet ta kthejë në binarë jetën e saj të shkatërruar. Por kur takon rastësisht gruan me të cilën ai…

Country:
HD The Forest (2016) 2016 4.8
The Forest (2016)
The Forest (2016)

The Forest (2016)

Horror Mister Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
The Forest (2016)
HD
IMDb: 4.8
93 min

Një grua shkon në Pyllin japonez të Vetëvrasjes për të gjetur motrën e saj binjake dhe gjatë rrugëtimit përballet me lemeri të mbinatyrshme…

Country: