"Taylor Kitsch"
HD 21 Bridges (2019) 2019 6.6
21 Bridges (2019)
21 Bridges (2019)

21 Bridges (2019)

Aksion Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
21 Bridges (2019)
HD
IMDb: 6.6
99 min

“21 URA” : Një ndjekje për të arrestuar dy të dyshuar për vrasjen e tetë policëve nxjerr në pah diçka më të madhe. Polic që janë përfshirë në kartele droge…

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Only the Brave (2017) 2017 7.6
Only the Brave (2017)
Only the Brave (2017)

Only the Brave (2017)

Aksion Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Only the Brave (2017)
HD
IMDb: 7.6
134 min

Bazuar në historinë e vërtetë të pjesëtarëve të Malit Granit, një grup zjarrfikësish elitarë që rrezikojnë gjithçka për të mbrojtur qytetin nga flakët e një zjarri historik.

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD American Assassin (2017) 2017 6.2
American Assassin (2017)
American Assassin (2017)

American Assassin (2017)

Aksion Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
American Assassin (2017)
HD
IMDb: 6.2
112 min

Pas vrasjes së të dashurës së tij në ditën e fejesës, Miç Rap vendos të braktisë gjithçka për t’iu futur rrugës së hakmarrjes.

Country:
John Carter (2012)
HD
IMDb: 6.6
132 min

I transferuar në Mars, një veteran i luftës civile zbulon një planet madhështor i banuar nga krijesa gjigande. Si skllav i këtyre krijesave, ai vendos që të arratiset me qellim…

Country:
HD Lone Survivor (2013) 2013 7.5
Lone Survivor (2013)
Lone Survivor (2013)

Lone Survivor (2013)

Aksion Dramë Luftë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Lone Survivor (2013)
HD
IMDb: 7.5
121 min

Marcus Luttrell dhe ekipi i tij dërgohen në një mision për ta kapur ose vrarë liderin famëkeq të Talibanëve Ahmad Shah, në Qershor të vitit 2005, por thuajse të gjithë…

Country:
Battleship (2012)
HD
IMDb: 5.8
131 min

Bazuar në lojën mjaft popullore të betejave në det. Një flotë ndërkombëtare në mision trajnimi, zbulon disa qënie jashtëtokësore që kanë si qëllim shfarrosjen e jetës mbi Tokë. Lufta përhapet…

Country:
HD Savages (2012) 2012 6.5
Savages (2012)
Savages (2012)

Savages (2012)

Dramë Krim Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Savages (2012)
HD
IMDb: 6.5
131 min

Beni dhe Çoni janë dy miq të pandarë që fëmijë, ata kanë krijuar një biznes mjaft të mirë me kultivimin e mariuhanës, ata ndajnë sëbashku dhe dashurojnë të njëjtën vajzë,…

Country: