"Taylor Lautner"
HD Tracers (2015) 2015 5.6
Tracers (2015)
Tracers (2015)

Tracers (2015)

Aksion Dramë Krim  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Tracers (2015)
HD
IMDb: 5.6
94 min

I kërkuar nga mafia kineze, korrier me një biçiklete mundohet te arratiset me ndihmen e parkuarit pasi njeh një te panjohur te bukur…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011) 2011 4.9
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011)
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011)

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011)

Aventurë Fantazi Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011)
HD
IMDb: 4.9
117 min

Në kapitullin e shumëpritur të radhës, lumturia e sapo gjetur martesore e Bela Suan dhe vampirit Eduard Kallen ndërpritet kur një sërë tradhtish dhe fatkeqësish kërcënojnë të shkatërrojnë botën e…

Country:
HD The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012) 2012 5.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)

Aventurë Dramë Fantazi Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)
HD
IMDb: 5.5
115 min

Kur Bela zgjohet pas transformimit të saj, e gjen veten si një nënë dhe si një vampir. Tashmë ajo nuk është më e brishtë dhe delikate siç ishte mësuar që…

Country:
HD Run the Tide (2016) 2016 5.2
Run the Tide (2016)
Run the Tide (2016)

Run the Tide (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Run the Tide (2016)
HD
IMDb: 5.2
97 min

Kur nëna e tyre, e varur prej drogës lirohet nga burgu e vendosur për të rindërtuar familjen, Rei rrëmben vëllain e tij më të vogël, Oliverin dhe largohet në drejtim…

Country:
Genre: Dramë
HD The Twilight Saga: Eclipse (2010) 2010 5.0
The Twilight Saga: Eclipse (2010)
The Twilight Saga: Eclipse (2010)

The Twilight Saga: Eclipse (2010)

Aventurë Dramë Fantazi Romancë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Twilight Saga: Eclipse (2010)
HD
IMDb: 5.0
124 min

Në filmin Eclipse, Bela e gjen përsëri veten të rrethuar nga rreziku, ndërsa Siatëlli është pushtuar nga një sërë vrasjes misterioze dhe një vampire djallëzore vazhdon kërkimin e saj për…

Country:
HD The Twilight Saga: New Moon (2009) 2009 4.7
The Twilight Saga: New Moon (2009)
The Twilight Saga: New Moon (2009)

The Twilight Saga: New Moon (2009)

Aventurë Dramë Fantazi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
The Twilight Saga: New Moon (2009)
HD
IMDb: 4.7
130 min

Ndërkohë që Bela Suan gërmon thellë e më thellë brenda mistereve të botës së mbinatyrshme që është e etur të bëhet pjesë, e gjen veten në një rrezik të jashtëzakonshëm….

Country:
Twilight (2008)
HD
IMDb: 5.2
122 min

Bella Suan ka qenë gjithmonë paksa ndryshe nga të tjerët. S’ka qenë kurrë nga ata që ndjekin turmën. Kur mamaja e saj rimartohet dhe Bella zgjedh të jetojë me babain…

Country:
HD The Ridiculous 6 (2015) 2015 4.8
The Ridiculous 6 (2015)
The Ridiculous 6 (2015)

The Ridiculous 6 (2015)

Komedi Western  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
The Ridiculous 6 (2015)
HD
IMDb: 4.8
119 min

Filmi i shkruar nga Tim Herlihy në bashkëpunim me Adam Sandler dhe drejtuar nga Frank Coraci, tregon historinë e Tommy “Thika e Bardhë” Stockburn, i cili merr një udhëtim me…

Country:
Genre: Komedi, Western
Abduction (2011)
HD
IMDb: 5.1
106 min

Një thriller i përqëndruar tek një djalë i ri që niset të zbulojë të vërtetën për jetën e tij, pasi gjen foton e tij ku ka qënë fëmijë, në një…

Country: