"Taylor Swift"
HD Miss Americana (2020) 2020 7.4
Miss Americana (2020)
Miss Americana (2020)

Miss Americana (2020)

Documentary  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Miss Americana (2020)
HD
IMDb: 7.4
85 min

Një vështrim mbi artisten ikonë të popit, Tejlor Suift, gjatë një periudhe transformuese në jetën e saj, teksa përqafon rolin si kantautore dhe shfrytëzon forcën e plotë të zërit të…

Country:
The Giver (2014)
HD
IMDb: 6.5
97 min

Xhonas zgjidhet nga komuniteti i tij në dukje perfekt, pa luftë, dhimbje, vuajtje, ndryshime apo zgjedhje, që të mësojë rreth dhimbjes dhe kënaqësive të botës “së vërtetë” nga një i…

HD The Lorax (2012) 2012 6.4
The Lorax (2012)
The Lorax (2012)

The Lorax (2012)

Animuar Familjar  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Lorax (2012)
HD
IMDb: 6.4
86 min

Një djalë 12 vjeçar vihet në kërkim të së vetmes gjë që mund ta bëjë atë të fitojë dashurinë e vajzës së ëndrrave të tij. Për ta gjetur ai duhet…

Country: ,