"Tchéky Karyo"
HD Belle and Sebastian 3: The Last Chapter (2017) 2017 6.3
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter (2017)
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter (2017)

Belle and Sebastian 3: The Last Chapter (2017)

Aventurë Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter (2017)
HD
IMDb: 6.3
91 min

Sebastieni, një djalë 12 vjeçar, lidhet shumë me qenin e tij Bele. Ata do të kalojnë një aventurë fantastike që do ti bëjë shokë përgjithmonë.

Country:
HD Belle and Sebastian: The Adventure Continues (2015) 2015 6.6
Belle and Sebastian: The Adventure Continues (2015)
Belle and Sebastian: The Adventure Continues (2015)

Belle and Sebastian: The Adventure Continues (2015)

Aventurë Familjar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Belle and Sebastian: The Adventure Continues (2015)
HD
IMDb: 6.6
97 min

Shtator, 1945. Sebastiani pret me padurim kthimin e shoqes së tij Anxhelina, të cilën nuk e ka parë për dy vite. Kur aeroplani i saj raportohet të jetë përplasur në…

Country:
HD Belle and Sebastian (2013) 2013 6.9
Belle and Sebastian (2013)
Belle and Sebastian (2013)

Belle and Sebastian (2013)

Aventurë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Belle and Sebastian (2013)
HD
IMDb: 6.9
104 min

Një djalë gjashtë vjeçar dhe qeni i tij kërkojnë të ndihmojnë disa Francezë në përpjekje për ti shpëtuar forcave naziste në vend.

Country:
Genre: Aventurë
HD Bad Boys (1995) 1995 6.9
Bad Boys (1995)
Bad Boys (1995)

Bad Boys (1995)

Aksion Komedi Krim  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Bad Boys (1995)
HD
IMDb: 6.9
119 min

Dy detektivë mbrojnë një dëshmitare të një vrasjeje ndërkohë që hetojnë çështjen e heroinës së vjedhur nga depoja e provave të rajonit të tyre policor.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Special Forces (2011) 2011 6.4
Special Forces (2011)
Special Forces (2011)

Special Forces (2011)

Aksion Dramë Luftë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Special Forces (2011)
HD
IMDb: 6.4
109 min

Filmi ‘Forcat Speciale’ është një histori guximi, nderi dhe sakrifice. Një skuadër e forcave speciale franceze dërgohet në Afganistan, për të shpëtuar një gazetare të rrëmbyer nga talebanët. Edhe pse…

Country:
The Core (2003)
HD
IMDb: 5.5
135 min

E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojn poshtë në bërthamë dhe ta bëjn atë që të rrotullohet përsëri.

HD A Gang Story (2011) 2011 7.0
A Gang Story (2011)
A Gang Story (2011)

A Gang Story (2011)

Dramë Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
A Gang Story (2011)
HD
IMDb: 7.0
102 min

Pasi u lind në një kamp ciganësh, Edmond Vidal, i njohur si Momon, e ka ruajtur ndjenjën e besnikërisë, por edhe miqësinë me Serge Suttel, të cilin e njohu në…

Country: ,
Genre: Dramë, Krim
HD Dobermann (1997) 1997 6.6
Dobermann (1997)
Dobermann (1997)

Dobermann (1997)

Aksion Krim  1997 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Dobermann (1997)
HD
IMDb: 6.6
103 min

Doberman është një kriminel i cili mori armën e tij të parë në momentin kur pagëzohej, kur rritet drejton një bandë psikopatësh për të grabitur, por pasi grabisin një bankë…

Country:
Genre: Aksion, Krim
The Patriot (2000)
HD
IMDb: 7.2
165 min

Ajo është në 1776 ne kolonin e Karolinës se Jugut. Benjamin Martin, një hero i luftes francezo-indiane i cili është i shqetësuar nga e kaluara e tij, tani nuk dëshiron…

Country: ,