"Te Kohe Tuhaka"
HD The Dead Lands (2014) 2014 6.3
The Dead Lands (2014)
The Dead Lands (2014)

The Dead Lands (2014)

Aksion Aventurë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Dead Lands (2014)
HD
IMDb: 6.3
107 min

Pasi fisi i tij është shfarosur nga një akt i tradhtisë, Hongi djali i ri adoleshent duhet te marre nen kontroll situatën dhe te marr hak për vdekjen e babait…

Country: ,