"Téa Leoni"
HD Tower Heist (2011) 2011 6.2
Tower Heist (2011)
Tower Heist (2011)

Tower Heist (2011)

Aksion Komedi Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Tower Heist (2011)
HD
IMDb: 6.2
104 min

Kur një grup djemash që punojnë shumë zbulojnë se kanë rënë viktimë e një skeme mashtrimi nga një biznesmen i pasur, ata shpejtojnë që ti vjedhin atij rezidencën e tij…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
The Family Man (2000)
HD
IMDb: 6.8
125 min

Një agjenti shitjesh në Uoll Strit i jepet mundësia të shikojë si jeton gjysma tjetër e tij, teksa zgjohet dhe shikon se makina e tij luksoze është tashmë një fugon…

Country:
HD Bad Boys (1995) 1995 6.9
Bad Boys (1995)
Bad Boys (1995)

Bad Boys (1995)

Aksion Komedi Krim  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Bad Boys (1995)
HD
IMDb: 6.9
119 min

Dy detektivë mbrojnë një dëshmitare të një vrasjeje ndërkohë që hetojnë çështjen e heroinës së vjedhur nga depoja e provave të rajonit të tyre policor.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Fun with Dick and Jane (2005) 2005 6.2
Fun with Dick and Jane (2005)
Fun with Dick and Jane (2005)

Fun with Dick and Jane (2005)

Komedi  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Fun with Dick and Jane (2005)
HD
IMDb: 6.2
90 min

Kur Diku pushohet nga puna si z/president, e siguron gruan e tij Xhejn se së shpejti do të gjejë një punë tjetër dhe do të vazhdojnë të jetojnë në luks….

Country:
Genre: Komedi
HD Deep Impact (1998) 1998 6.2
Deep Impact (1998)
Deep Impact (1998)

Deep Impact (1998)

Aksion Dramë Romancë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Deep Impact (1998)
HD
IMDb: 6.2
120 min

Zbulimi i një komete gjigante bën që vendet e botës të bashkëpunojnë për shpëtimin e planetit. Jetët e njerëzve ndërthuren teksa të gjithë besojnë se po jetojnë momentet e fundit…

Country: