"Ted Levine"
Flubber (1997)
HD
IMDb: 5.3
93 min

Profesori Phillip Brainard, një profesor gjeni, i cili punon me ndihmësin e tij Weebo, duke u përpjekur të krijojë një substancë që do jetë një burim i ri energjie dhe…

Country:
HD The Report (2019) 2019 7.2
The Report (2019)
The Report (2019)

The Report (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Report (2019)
HD
IMDb: 7.2
119 min

Anëtari idealist i stafit të Senatit, Deniëll J. Xhons, i urdhëruar nga shefja e tij për të drejtuar hetimin mbi programin e burgimit dhe marrjes në pyetje të CIA-s pas…

Country:
HD Wild Wild West (1999) 1999 4.9
Wild Wild West (1999)
Wild Wild West (1999)

Wild Wild West (1999)

Dramë Histori Western  1999 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Wild Wild West (1999)
HD
IMDb: 4.9
106 min

Dy agjentët sekretë më të mirë në Perëndimin e Egër duhet të ruajnë Presidentin Grant nga kthetrat e një shkencëtari Konfederate djallëzor në karrige me rrota që kërkon hakmarrjen për…

Country:
HD The Silence of the Lambs (1991) 1991 8.6
The Silence of the Lambs (1991)
The Silence of the Lambs (1991)

The Silence of the Lambs (1991)

Dramë Horror Krim Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 8.6
The Silence of the Lambs (1991)
HD
IMDb: 8.6
118 min

“Heshtja e Qingjave”: Një punonjëse e re në FBI duhet të kërkojë ndihmën e një vrasësi manipulues kanibal për të kapur një vrasës të çmendur që i heq lëkuren viktimave…

Country:
HD A Violent Separation (2019) 2019 5.6
A Violent Separation (2019)
A Violent Separation (2019)

A Violent Separation (2019)

Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
A Violent Separation (2019)
HD
IMDb: 5.6
106 min

Dy vëllezër luftojnë kundër një sekreti të tmerrshëm, pas një tragjedie që mund të përçajë tre breza të një familjeje.

Country:
Genre: Krim, Thriller
HD Gutshot Straight (2014) 2014 3.7
Gutshot Straight (2014)
Gutshot Straight (2014)

Gutshot Straight (2014)

Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Gutshot Straight (2014)
HD
IMDb: 3.7
85 min

Gutshot Straight : Një kumarxhi përfshihet në një lojë parash dhe fuqie për t’u pasuruar sa më shpejtë, por herët e kupton se ai është pjesë e një kurthi që…

Country:
Genre: Thriller
Big Game (2014)
HD
IMDb: 5.4
110 min

Kur Air Force One rrëzohet pranë kampingut në një pyll, Presidentin e SHBA-së do ta ndihmojë një djalosh i cili gjendet aty.

Country: , ,
HD A Single Shot (2013) 2013 5.8
A Single Shot (2013)
A Single Shot (2013)

A Single Shot (2013)

Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
A Single Shot (2013)
HD
IMDb: 5.8
116 min

NJË E SHTËNË E VETME vërtitet rreth një burri të thjeshtë, Xhon Munit, një aksidenti tragjik, dëshpërimit të tij dhe nevojës së menjëhershme për shpengim. Muni, ndërsa po gjuante një…

Country: , ,
HD Bleed for This (2016) 2016 6.8
Bleed for This (2016)
Bleed for This (2016)

Bleed for This (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Bleed for This (2016)
HD
IMDb: 6.8
117 min

Historia frymëzuese e kampionit botëror të boksit, Vini Pacienca, i cili pas një aksidenti rrugor për pak fatal që mund ta linte të paralizuar, arriti të bënte një nga rikthimet…

Country:
Genre: Dramë
HD American Gangster (2007) 2007 7.8
American Gangster (2007)
American Gangster (2007)

American Gangster (2007)

Dramë Krim  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
American Gangster (2007)
HD
IMDb: 7.8
157 min

AMERIKAN GANGSTER bazohet në një histori të vërtetë të viteve 70-të. Frenk Lukas është zezaku i parë që organizon një trafikim droge aq të përkryer sa që do ta kishin…

Country: ,
Genre: Dramë, Krim