"T'Nia Miller"
HD Obey (2018) 2018 5.3
Obey (2018)
Obey (2018)

Obey (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Obey (2018)
HD
IMDb: 5.3
96 min

19-vjeçari Lion kthehet në shtëpi për t’u kujdesur për mamanë e tij të alkoolizuar.I dëshpëruar nga mungesa e edukimit dhe e parave, gjen paqe tek boksi. Takimi me bukuroshen Tuigi…

Country:
Genre: Dramë