"Chameleon (2019) me titra shqip"
HD Chameleon 2019 6.5
Chameleon
Chameleon

Chameleon

Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Chameleon
HD
IMDb: 6.5
80 min

Një ish-mashtrues i vuajtur dhe bashkëpunëtori i tij i paparashikueshëm gënjejnë gra sipërfaqësore dhe bashkëshortët e tyre më të plakur në Los Anxhelosin egoist.

Country:
Genre: Krim, Thriller