"Changing Lanes (2002)"
HD Changing Lanes (2002) 2002 6.4
Changing Lanes (2002)
Changing Lanes (2002)

Changing Lanes (2002)

Krim Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Changing Lanes (2002)
HD
IMDb: 6.4
98 min

Në Nju Jork një avokat i ri dhe një biznesmen përfshihen në një aksident të vogël automobilistik dhe zemërimi i tyre përshkallëzohet në konflikt.

Country:
Genre: Krim, Thriller