"Charlie’s Angels (2019) me titra shqip"
HD Charlie’s Angels (2019) 2019 4.7
Charlie’s Angels (2019)
Charlie’s Angels (2019)

Charlie’s Angels (2019)

Aksion Aventurë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Charlie’s Angels (2019)
HD
IMDb: 4.7
118 min

Elena Houghlin është shkencëtare, inxhiniere dhe shpikëse e Calistos, një burim i qëndrueshëm energjie që do të revolucionarizojë mënyrën se si njerëzit përdorin fuqinë. Por kur teknologjia bie në duar…

Country: ,