"Chasing the Dragon (2017) me titra shqip"
HD Chasing the Dragon (2017) 2017 6.8
Chasing the Dragon (2017)
Chasing the Dragon (2017)

Chasing the Dragon (2017)

Aksion Histori Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Chasing the Dragon (2017)
HD
IMDb: 6.8
128 min

Një emigrant i paligjshëm nga kontinenti kinez hyn në Hong Kongun e korruptuar, të kolonizuar nga britanikët në vitin 1963, duke u transformuar në një trafikant droge të pamëshirshëm dhe…

Country: ,