"Chi Chi Em Em me titra shqip"
HD Sister Sister (2019) 2019 6.3
Sister Sister (2019)
Sister Sister (2019)

Sister Sister (2019)

Aksion Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Sister Sister (2019)
HD
IMDb: 6.3
104 min

Veena dhe Mora kanë jetuar me babanë e tyre që kur nëna e tyre, një gjahtare demonësh, vdiq. Veena duhet të kujdeset për motrën e saj të vogël e cila…

Country: