"Child’s Play (2019) me titra shqip"
HD Child’s Play (2019) 2019 5.8
Child’s Play (2019)
Child’s Play (2019)

Child’s Play (2019)

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Child’s Play (2019)
HD
IMDb: 5.8
90 min

Një nënë i dhuron djalit të saj 13-vjeçar një kukull për ditëlindje, pa e ditur natyrën e tij të ligë dhe faktin që edhe mund të vrasë njerëzit që nuk…

Country: ,
Genre: Horror