"Christmas Presence me titra shqip"
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018) 2018 3.8
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)

Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)

Horror Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)
IMDb: 3.8
85 min

Një grup miqsh mblidhen për festa në një shtëpizë të largët por shumë shpejt, planet shkojnë ters. Një nga miqtë humbet dhe del në pah e vërteta e marrjes së…

Country:
Genre: Horror, Komedi