"City of Lies (2018) Me titra shqip"
HD City of Lies (2018) 2018 6.3
City of Lies (2018)
City of Lies (2018)

City of Lies (2018)

Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
City of Lies (2018)
HD
IMDb: 6.3
112 min

Detektivi Rasëll Pull dhe gazetari Xhek Xhekson hetojnë vrasjet e reperëve BIG dhe Tupak. Por gjatë këtij hetimi dalin në dritë shumë gënjeshtra që Los Anxhelosi i mbante të fshehta.

Country: ,
Genre: Krim, Thriller