"City of Men (2007)"
HD City of Men (2007) 2007 7.2
City of Men (2007)
City of Men (2007)

City of Men (2007)

Dramë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
City of Men (2007)
HD
IMDb: 7.2
106 min

Dy shokë të ngushtë, Acerola dhe Laranjinha, gati për të mbushur 18 vjeç, zbulojnë për të shkuarat e baballarëve të tyre, të cilat do t’a trondisin miqësinë e tyre. Dhe…

Country:
Genre: Dramë