"Cleanskin (2012) me titra shqip"
HD Cleanskin (2012) 2012 6.3
Cleanskin (2012)
Cleanskin (2012)

Cleanskin (2012)

Dramë Krim Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Cleanskin (2012)
HD
IMDb: 6.3
108 min

Një agjent i shërbimit sekret britanik është i përballur me detyrën që të ndjek dhe eliminojë një terrorist vetëvrasës dhe grupin e tij.

Country: