"Clouds of Sils Maria (2014)"
HD Clouds of Sils Maria (2014) 2014 6.7
Clouds of Sils Maria (2014)
Clouds of Sils Maria (2014)

Clouds of Sils Maria (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Clouds of Sils Maria (2014)
HD
IMDb: 6.7
124 min

Me Kristen Stewart dhe Chloë Moretz. Një aktore veterane (Juliette Binoche) vendoset ballë për ballë reflektimit të sikletshëm të vetes së saj kur pranon të marrë pjesë në ri-bërjen e…

Genre: Dramë