"Coffee & Kareem (2020) me titra shqip"
HD Coffee & Kareem 2020 5.1
Coffee & Kareem
Coffee & Kareem

Coffee & Kareem

Aksion Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Coffee & Kareem
HD
IMDb: 5.1
88 min

12 vjeçaria Kareem Manning punëson një kriminel për të trembur të dashurin e ri të nënës së tij, oficerin e policise James Coffee por cdo gje shkon keq dhe Coffee…

Country:
Genre: Aksion, Komedi